Svadobný fotograf-Marián Krivošík

Svadba

Ahoj.

Moje meno je Marián Krivošík, som svadobný fotograf z Považskej Bystrice. Venujem sa fotografovaniu krásnych zážitkov a okamihov v životoch mnohých ľudí. Krásne okamihy, ako sú svadba a rodina.
Práca s ľudmi je veľmi zaujímavá pre mňa a aj pre moju manželku Evku, ktorá mi asistuje pri fotení a dokáže vyčarovať toľko úsmevov na tvárach každého z vás. Vždy sa snažíme pri každom fotení pristupovať ku každému individuálne. Každý človek je predsa iný, výnimočný. Naše fotografie sú plné emócií a nádherných momentov. Preto som šťastný,že môžem byť práve ja ten fotograf, ktorý zastaví čas a prinesie vám prekrásne a nezabudnuteľné spomienky v podobe ,Vašich fotografií.

Fotograf-Marián Krivošík.

Fotograf-Marián Krivošík

Dobrodružstvo

Ahoj.

Túžba po dobrodružstve a krásnych zážitkoch, keď začína alebo končí deň vysoko v horách,
vo mne vyvoláva pocit, ktorý chcem prežívať znova a znova. Prostredníctvom mojich fotografií môžeš nasávať atmosféru horského prostredia
tak isto, ako aj ja. To aký zážitok si odnesieš, je len a len na Tebe. Prajem Ti príjemnú prehliadku a ničím nerušené chvíľe pohody.

Fotograf-Marián Krivošík.

Svadba

Svadba

Som veľmi rád, že môžem byť svadobným fotografom, ktorý bude stáť po vašom boku a budem môcť zachytiť na fotografiách vašu nekonečnú lásku...

Rodina

Rodina

Láska k rodine je zo všetkých ušľachtilých ľudských citov tým najčastejším a najpevnejším...

Deti

Deti

Nie je na svete väčší zázrak, než dieťa. Nie je nič čistejšieho, než jeho oči...

Reklama

Reklama

Odštartuj svoj úspech v podnikaní a objednaj si moje služby, v oblasti reklamnej fotografie a buď úspešný...